Cookie Consent by FreePrivacyPolicy.com

ALLOYGATOR - OCHRANA KOLA

ALLOYGATOR - OCHRANA KOLA

Chraňte svá kola z lehkých slitin AlloyGatorem před poškozením a ušetříte na drahých opravách. Certifikace TUV a homologace Ministerstva dopravy ČR, na rozdíl od jiných samolepicích produktů. AlloyGator je světovým lídrem v ochraně slitinových kol. Vámi zakoupený AlloyGator může být nainstalován školeným automechanikem nebo Vámi, podle našeho návodu k použití a instruktážního videa.

VYZKOUŠENÝ, OTESTOVANÝ, SPOLEHLIVÝ
Ve spolupráci se strategickými partnery jsme vyvinuli osvědčený, nákladově efektivní a odolný systém ochrany kol z lehkých slitin, který výrazně snižuje riziko poškození. Je vyroben z velmi odolného nylonu a namontován mezi Vaše litinové kolo a pneumatiku. Alloygátory poskytují vynikající ochranu kol z lehkých slitin proti poškození obrubníkem a výmoly.

 

AlloyGator není jenom o ochraně kol, ale i o stylu. Alloygator nabízíme v 15 barvách, abychom našim zákazníkům poskytli nejen možnost ochrany kol, ale i něco designově zajímavého.

Vyzkoušeno a otestováno, AlloyGator byl přijat svými zákazníky na celém světě jako preferované řešení ochrany kol díky své bezkonkurenční kvalitě a odolnosti.EXKLUZIVNÍ PROFIL

Vyjímečná ochrana kol

Naše zaoblené lemy profilů Next Generation jsou vyráběny pro kola v průměru od 12″ do 24″ inch. Každá sada Exclusive obsahuje 4 chrániče kol AlloyGator, 6 spojovacích klipů, svorky z nerezové oceli (výztuže) a lepidlo.

 
 

Kontakt

Auto Ešpandr s.r.o., Daliborova 834/20
tel:. +420-602 295 551
e-mail: espandr@volny.cz